O značke Chante Clair

Kvalita, tradícia a efektívnosť. To sú hodnoty, ktoré od začiatku odlišujú výrobky Chante Clair.

Chante Clair zakladá svoj historický pôvod na dvoch mimoriadne dôležitých pilieroch, ktoré viedli značku k vynikajúcim úspechom. 

1. Skutočný predchodca značky, mydlo Marseille, ktoré je stále v predaji je pre väčšinu nostalgických spotrebiteľov neodmysliteľnou súčasťou života.

2. Univerzálny odmasťovací prostriedok s profesionálnou účinnosťou a viacnásobným použitím.

Okrem týchto dvoch symbolických výrobkov ponúka Chante Clair svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov, ktorá siaha od čistiacich prostriedkov na pranie až po konkrétne výrobky určené na ošetrenie a čistenie povrchov domácnosti.

Všetky produkty spoločnosti Chante Clair zdieľajú tieto hodnoty:

  • Tradícia. Značka s pevnými koreňmi.
  • Zaručená efektivita, ktorá sa premieta do kvalitných produktov vytvorených vďaka výskumu, ktorý je predmetom procesu neustálej optimalizácie, aby sa zabezpečila úplná spokojnosť spotrebiteľov. 
  • Bezpečnosť a dôvera. Každý deň obnovujeme svoj záväzok ponúkať konkrétne riešenia každodenných potrieb rodín, čo dokazuje, že je blízkou a úprimnou značkou.
  • Jednoduchosť v receptúrach a výrobkoch bohatých na pravé suroviny, vytvorená pôsobením na životné prostredie v celom dodávateľskom reťazci, od výroby po distribúciu výrobku.

Sľub spoločnosti Chante Clair je o neustálom záväzku „ponúknuť spotrebiteľom kompletnú škálu výrobkov vysoko výkonných, inovatívnych, aby predstavovali presné riešenie, ktoré vyhovuje potrebám domácností.“ 

V roku 2019 začala spoločnosť DVA PLUS s.r.o. importovať prvé výrobky značky Chante Clair na slovenský trh a v roku 2020 sa stáva výhradným distribútorom. Spoločnosť DVA PLUS s.r.o. je importérom, exportérom a distribútorom širokého spektra drogériového tovaru s centrálou v obci Lužianky, neďaleko Nitry (Slovenská Republika). Viac informácii na www.dvaplus.sk

1900 Vznik značky Chante Clair

Chante Clair je historická značka, ktorá sa zrodila v 20. storočí v Marseille, keď majster mydla Monsieur Auguste Roustan patentoval tento prípravok založený iba na prírodných surovinách na výrobu slávneho marseilského mydla, ktoré sa vyznačuje autentickou a nezameniteľnou vôňou čistoty.

1996

Real Chimica zahajuje rozvojový a rastový projekt pre značku Chante Clair a jej produkty. Z roka na rok si upevňuje svoje vedúce postavenie na trhu.

1997

Popri historickom sortimente produktov Chante Clair s vôňou Marseille vyrobenou z mydla v prevedení Cube alebo Flake sa rodí inovatívne mydlo na umývanie riadu, ktoré je harakterizované tekutou formuláciou, prvé v Taliansku.

1998

Uvedenie prvých pracích prostriedkov a aviváží Chante Clair do práčok. Výrobky vytvorené pomocou vzorcov prírodného pôvodu, ktoré sú dostupné nielen s klasickou vôňou Marseille, ale aj v kvetinovej vôni White Musk. Vône, ktorý sú dostupné dodnes.

1999

Je to veľký zlom v značke. Je uvedený na trh Chante Clair Universal Degreaser. Odmasťovač, ktorý, bol v reklame predstavený nasledovne: „používa sa na všetko, funguje všade!“.

2009

Druhá etapa veľkej inovácie značky. Na trh prichádza prvý prací prostriedok s mimoriadne koncentrovanou formuláciou. Toto je Chante Clair Econcentrate!

2012

Rozsah koncentrovaných zmäkčovadiel tkanín a pracích prostriedkov sa stále vyvíja. Uvedenie na trh novej koncentrovanej aviváže s modrým jazmínom.

2014

Rodina univerzálnych odmasťovačov spoločnosti Chante Clair je späť v centre pozornosti! Nielen tri varianty Marseille, Lemon, Lavender, ale od roku 2014 je univerzálny čistiaci prostriedok k dispozícii aj v novom zložení obohatenom o bielidlo na bezpečné čistenie v celom dome.

2016

Ďalšie rozšírenie sortimentu odmasťovačov. Verzia s bikarbonátom pre brilantné čistenie bez šmúh. Bikarbonát nájdete už aj v rade pracích prostriedkov, ktorý zaručuje dezinfekciu bielizne. Zaradili sme aj čistiaci prostriedok na farebnú bielizeň.

2018

Inovácia spoločnosti Chante Clair: Univerzálne odmasťovače. Všetka účinnosť Chante Clair v čistiacom prostriedku, aby sa vaša kúpeľňa leskla a odstránil aj ten najodolnejší vodný kameň.

2020

Spoločnosť Chante Clair uvádza na trh kolekciu 4 vôní, ktoré sú k dispozícii pre koncentrované aviváže s pridaním ľanu, aby sa zaistila maximálna mäkkosť a dlhotrvajúca vôňa vašej bielizne.